Návševtnosť

DnesDnes67
Tento týždeňTento týždeň492
Tento mesiacTento mesiac3590
SpoluSpolu352208

Reklama

Extreme Motosport Racing Team Prešov

 

Vítame Vás na našej stránke Extreme Motosport už od roku 2003 určenej milovníkom rýchlej jazdy, pachu benzínu a extrémnych športov. Je určená fanúšikom adrenalínových výkonov, motocyklov, rally áut, štvorkoliek, snežných a vodných skútrov. Nájdete tu aktuálnu  ponuku svetových  značiek, fotoarchív strojov s podrobným popisom či zoznam aktuálnych akcií, kde je možné si tuto ukážku strojov vychutnať alebo aspoň pohľadom načerpať trocha pozitívnej energie v tejto uponáhľanej dobe.

Extreme Motosport Racing Team Prešov sa zaoberá organizovaním vystav, motocyklových pretekov a podujatí, kultúrno-spoločenských akcií, reklamou, kompletným servisom o zákazníka v oprave áut a motocyklov, predajom náhradných dielov, pneuservisom, lakýrnickými prácami, výmenou auto skiel, vyhliadkovými letmi lietadlom a komplexným poradenstvom.

Sme fanúšikmi značiek  Bombardier, Ski-doo, Polaris, Artic-Cat, Yamaha, Honda, Ktm, Suzuki, Kawasaki, Piaggio,  Husaberg, Gas Gas, ktoré sú poprednými výrobcami špičkových dopravných prostriedkov: motocyklov, snežných skútrov, štvorkoliek, člnov a lodí. Už viac ako 50 rokov uplatňujú filozofiu premieňať sny na skutočnosť, ktoré si vydobyli zvučné meno na celom svete vďaka kvalite výrobkov preverených aj drsnou slovenskou krajinou, ktorá sa stala rodiskom značky Extreme Motosport v roku 2003. Týka sa to precíznej výroby vo vývoji používania najmodernejších technológií a tým sa to odzrkadli na  kvalite strojov v neposlednom rade aj atraktívnom dizajne  pestrej ponuky výrobkov poskytnúť zákazníkovi jedinečnosť, ktorú inde nenájde – k práci, rekreácii, športu i zábave.

 

Tešíme sa na Vašu spoluprácu

a

,, Vaše prianie je našim rozkazom čim premeníme Vaše sny na skutočnosť. “

 

 

Partneri: