Pneuservis

 

Ak hľadáte stránky pre motoristu, správnu firmu a ľudí, ktorí sú zameraní na starostlivosť o vaše autá ste na správnom mieste. Náš pneuservis v súčasnosti je garantom vysokej kvality služieb s vybavením  CORGHI, SCHNEIDER ,OMCN. V našej prevádzke Pneuservis  Vám spoľahlivo prezujeme osobné disky,  ktoré vďaka najlepšiemu vybaveniu dielne  zvládame opravu  rýchlo, kvalitne a za primeranú cenu. Dbáme na detaily, kde  momentový kľúč z  databázou doťahovacích momentov je samozrejmosť. Naše vybavenie Top vyvažovacie zariadenie Corghi vyvažovačka schopná diagnostiky pneumatík a disku spoľahlivo odhalí a určí problém, odstráni jemné vibrácie, zmeria kvalitu disku, odchýlky, určí problém a navrhneme riešenie. Tlakovým valcom vieme simulovať vyváženie v podmienkach "priamo na ceste", kde zatlačíme silou 600kg na pneumatiku a následne odporučíme osadenie kolesa na náprave tak, aby sme minimalizovali bočné sily spôsobené pneumatikou, ktoré neodstráni ani geometria. Stredové upínanie neumožňuje žiadne poškodenie na disku. Služba obsahuje kompletnú montáž diskov a pneumatík na vozidlo,  kde každá skrutka je ošetrená proti hrdzi, kontrolu komponentov, čistenie a premazanie stredových nábojov na aute . Stredový náboj na aute očistíme a premažeme, ošetrenie skrutiek/matíc proti  korózii a ich dotiahnutie na moment predpísaný výrobcom auta.

 

Našim zákazníkom ponúkame:

- kompletné prezutie osobných vozidiel,

- predaj pneumatík všetkých značiek a rozmerov,

- uskladnenie pneumatík a kolies s možnosťou ich vyčistenia,

- opravu pneumatík,

- likvidáciu ojazdených pneumatík.

 

Odborná výmena kolies obsahuje:

- demontáž a montáž pneumatiky z osi auta,

- umývanie kolies,

- demontáž a montáž pneumatiky z disku,

- výmenu ventilu,

- hustenie pneumatiky,

- vyváženie,

- kontrolu rezervy.

 

V dnešnej dobe už každý motorista, ktorý chce jazdiť bezpečne prezúva sezónne letné a zimné pneumatiky. Keď priestory bytu alebo firmy nie sú vyhovujúce na uskladnenie sady pneumatík, ktorú práve v danej sezóne nepoužívate, ponúkame Vám ich uskladnenie u nás v pneuservise . Pneumatiky aj s diskami Vám očistíme a uskladníme do budúcej sezóny. 

Ak klesne teplota vonku pod +7°C, je najvhodnejší čas nasadiť zimné pneumatiky.

Vždy používajte zimné pneumatiky na všetkých nápravách.

Minimálna hĺbka dezénu zimnej pneumatiky je 4 mm.

Kvalitu pneumatiky všeobecne odzrkadľuje jej cena, preto nekupujte lacné protektory a čínske výrobky.

                      

                    Spoľahnite sa v ťažkých chvíľach na nás!  Keď vaša starosť je naša radosť

 

V súčasnom období Vás radi privítame na servisných akciách:  kontrolná a prehliadka vozidiel  Zadarmo   

                                                         

Ak Vaše auto bude u nás v oprave a oprava bude trvať dlhšie, nemusíte chodiť pešo.  Ponúkame Vám zapožičanie náhradného vozidla. V prípade neočakávanej situácii odtiahneme Vaše nepojazdné vozidlo priamo k nám do servisu, prípadne na iné miesto podľa Vašich špecifických požiadaviek. Ostať s nepojazdným automobilom na ceste je nočnou morou každého motoristu.

 

Potrebujete akúkoľvek  NON STOP pomoc na cestách ,autoservisné alebo pneuservisné služby? Neváhajte!

 

Využite náš kontakt a náš pracovník Vám ochotne a rád  poradí, pomôže a preberie potrebné služby.   

  

Prípadne nám zavolajte na číslo 0907 47 41 47 nonstop